Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Paczki z żywnością przygotowali potrzebującym łomżyńscy wolontariusze

Ponad 500 paczek przygotował łomżyński Bank Żywności. Trafią one do osób potrzebujących. Jest w nich jedzenie, które wolontariusze zebrali w sklepach w czasie trzydniowej zbiórki. Jak podkreślają osoby, które przyszły po paczki, ważna jest każda pomoc. Żeby ją otrzymać, należy wpisać się na specjalną listę. "Dzięki temu łatwiej uniknąć sytuacji, gdy ktoś dostanie kilka paczek, a dla innych zabraknie" - informuje Krzysztof Pyczot z Drużyny Ptaki Ptakom, która zbierała żywność.

"W paczkach są podstawowe produkty takie jak mąka, olej czy makaron. Nie zabrakło także słodyczy dla dzieci" - dodaje harcerka Paulina Cichocka. Paczki będą wydawane do końca tygodnia w budynku Zespołu Szkół Drzewnych, codziennie od 14:00.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę