Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginął młody mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Tomasz Wójcicki

Przed tygodniem – w środę 7 grudnia - w godzinach popołudniowych 21-letni mieszkaniec Łomży Tomasz Wójcicki wyszedł z miejsca zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Ostatni raz był widziany w okolicach ul. Wojska Polskiego 161 w Łomży. Od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną, a teraz jest poszukiwany także przez policję.

Rysopis zaginionego: 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie,  oczy brązowe. W dniu zaginięcia  Tomasz Wójcicki ubrany  był w ciemną kurtkę i jasne jeansy.
Osoby, które widziały zaginionego w dniu zaginięcia lub znają jego obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy  ul. Wojska Polskiego 9 pok. 128 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 12 oraz 997 i 112 lub najbliższą jednostką policji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę