piątek, 26 kwietnia 2019 napisz DONOS@

Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Marian Chojnowski, współorganizator łomżyńskich struktur NSZZ Solidarności został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Był jednym z 12 osób z województwa podlaskiego którzy w 30 rocznicę wprowadzeni w Polsce stanu wojennego z rąk wojewody Macieja Żywno odebrali odznaczenia przyznane przez prezydenta Polski.

Wojewoda Maciej Żywno odznacza Mariana Chojnowskiego (fot. PUW)
Wojewoda Maciej Żywno odznacza Mariana Chojnowskiego (fot. PUW)

Odznaczenia za wybitne zasługi na rzecz przemian demokratycznych w Polsce wręczono w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku.
Marian Chojnowski mówił dziennikarzom TVP Białystok, że w ramach zemsty, za działalność w opozycji, bezpieka rozpuszczała plotki o jego współpracy z SB.
- Bo przecież to z nas robiono współpracowników na różny sposób, żeby tylko odizolować nas od społeczeństwa – mówi Chojnowski.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę