Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wojewoda Żywno... jeszcze raz

Główne zdjęcie
Wojewoda Maciej Żywno

Maciej Żywno zachował fotel wojewody podlaskiego. Dziś premier Donald Tusk oficjalnie powołał nowych wojewodów. W 11 przypadkach - także w podlaskim - na stanowiskach, pozostały te same osoby które zajmowały je w ubiegłej kadencji.

Maciej Żywno ma 35 lat. Ukończył Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, a także Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Pozarządowymi w Collegium Civitas w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Jeszcze na studiach pracował jako kierownik Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury, Turystyki, Sportu i Rekreacji w Wasilkowie. Od 2003 roku związany był z Urzędem Miejskim w Białymstoku. Był pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Białegostoku ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, pełnił obowiązki Kierownika Biura Prezydenta Miasta,a w grudniu 2006 roku został Sekretarzem Miasta. Niespełna rok później 29 listopada 2007 roku Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał go na stanowisko Wojewody Podlaskiego. Funkcję pełnił przez cała kadencję, a dziś premier Tusk ponownie wręczył mu akt powołania na wojewodę podlaskiego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę