Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zajkowska najlepsza

Aleksandra Zajkowska z Łomży została najlepszą zawodniczką rozgrywanych w Lublinie XXII Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Karate Kyokushin. Zajkowska wcześniej zdobyła dwa złote medale w Kumite Kobiety -55kg, oraz Kumite Kobiety - Lekki Kontakt Open.

Ola wystartowała także w Kata Kobiet, ale w tej konkurencji zajęła dopiero szóste miejsce.  W sumie w zawodach wystartowało 123 zawodników z 49 klubów karate. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę