Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Koncerty uczniów PSM w Łomży

Młodzież z naszej szkoły aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa lokalnego, uświetniając wiele uroczystości na terenie miasta. 7 listopada uczniowie grali na uroczystościach Związku Nauczycielstwa Polskiego, 14 listopada młodzi artyści uświetniali uroczystość 60-lecia biblioteki pedagogicznej w Łomży, a 9 grudnia dokonali oprawy muzycznej promocji książki "Witraż z Chironem w tle" zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych w Zespole Szkół Weterynaryjnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę