Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
.

"Palcem po mapie"

Wieczór mikołajkowy w Teatrze na Woli zakończył się zwycięsko...

Polska Fundacja Sportu i Kultury dnia 8 grudnia 2011 roku zaprosiła do Warszawy do "Teatru na Woli" gości oraz dzieci z 12 domów dziecka, które brały udział w projekcie "Palcem po mapie - droga do marzeń". Projekt realizowany właśnie przez Polską Fundację Spotru i Kultury we współpracy z Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika w Toruniu pod patronatem min Elżbiety Dzikowskiej i Szymona Kołeckiego ma na celu twórcze pobudzanie aktywności dzieci i młodzieży z różnych środowisk o tematyce podróżniczej. Jest wirtualną podróżą, poznaniem innych kultur, tradycji i środowisk przyrodniczych oraz nauką szacunku i tolerancji dla różnorodności świata. W projekcie tym brały udział również dzieci z naszej placówki. Przygotowywały informacje, prace plastyczne do albumu na temat Jemenu i Sudanu.
Dodatkowo podczas wieczoru mikołajkowego ogłoszony był konkurs na wykonanie mapy bądź globusa przedstawiającego świat oczami dziecka. Praca miała być wykonana w zespołach 5 -cio osobowych. Łomżyniacy zawieźli dwie prace, które spośród innych, naprawdę się wyróżniały. W konkursie na najciekawszę mapę lub globus zajęliśmy II i III miejsce!!!
Po wspaniałym wieczorze mikołajkowym i po zdobyciu nagród w konkursie, dzieci z WPOW w Łomży potwierdziły swoją gotowość do udziału w drugiej edycji projektu, która ma rozpocząć się w nowym 2012 roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę