Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pieszy w niebezpieczeństwie, także na pasach

73-letnia kobieta przechodząca przez jezdnię po przejściu drogowym została potrącona przez samochód. Ranna trafiła do szpitala. Sprawcą wypadku był 21-letni mężczyzna, który zdaniem policji najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności.

Do wypadku doszło w czwartek, tuż przed godziną 16.00, na przejściu dla pieszych na ulicy Rządowej w Łomży. Policjanci podają, że ze wstępnych ustaleń wynika iż 21-letni kierowca fiata jadąc ulicą Rządową w kierunku Placu Kościuszki dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą po pasach 73-letnią kobietę. W wyniku uderzenia piesza ze złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę