Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Mikołaj... ze Śniadowa

Ponad 700 dzieci ze Śniadowo i okolic otrzymało mikołajkowe paczki. Podarunki dla najmłodszych w całości były sfinansowane przez sponsorów. W akcję organizowaną przez GOK Śniadowo zaangażowali się też strażacy, czy ksiądz proboszcz śniadowskiej parafii. I co prawda Mikołaj jest jeden, to w Śniadowie i okolicach widziany był w dwóch postaciach.

Św. Mikołaj, ze swoją świtą: aniołami i diabłami, wśród których zakamuflowali się dyrektor GOK wraz ze swoimi  pracownikami, oraz strażakami jeździł bryczką i przygarniał napotkane na ulicach Śniadowa dzieci. Mikołaj w dalsze zakątki gminy wędrował samochodem strażackim i z najmłodszymi spotykał się w remizach strażackich. Był we wsiach: Jemielite Wypychy, Koziki, Stare Konopki, Ratowo Piotrowo, Chomentowo, Wierzbowo, Szczepankowo, Stara Jakać, Szabły Młode, Jastrząbka Młoda, Stare Ratowo.
Jak podkreślają organizatorzy to już piąta edycja akcji: „Św. Mikołaj – dzieciom gminy Śniadowo”.
- Dzięki zapałowi wielu ludzi i hojności małych i większych przedsiębiorstw i firm znowu się udało... Św. Mikołaj odwiedził i obdarował ponad 700 dzieci – podają organizatorzy akcji i za naszym pośrednictwem dziękują wszystkim sponsorom.
Głównym sponsorem naszej akcji jest firma, która chciała zachować anonimowość. Poza tym akcje wsparły: PPB "PREFBET" Śniadowo, Bank Spółdzielczy w Łomży o/Śniadowo, Sklep spożywczy Buczyńska Kazimiera, Karolina Zieziula- Agent Ubezpieczeniowy PZU są, Piekarnia Bolesław Pstrągowski, PHU RAFI Przemysław Karpiński, Lecznica Zwierząt Mariusz Pogroszewski i 
Zakład Fryzjerski Elżbieta Szabłowska.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę