Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pijany niszczył samochody

Pijany 30-latek uszkodził cztery samochody. Mężczyzna wyrywał wycieraczki, lusterka oraz anteny, a po innym aucie skakał. Wczoraj tuż przed północą został zatrzymany na gorącym uczynku przez wysokomazowieccy policjantów.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 30-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę