Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Setki tysięcy na nagrody w ratuszu

Główne zdjęcie
Prezydent Mieczysław Czerniawski

Mieczysław Czerniawski już dwa razy zdążył docenić swoich pracowników. Prezydent Łomży nagradzał za „zaangażowanie”, „dużą odpowiedzialność” i „wyjątkowo liczne obowiązki”. Łącznie na nagrody poszło niemal 340 tysięcy złotych. Najwięcej dostali zastępcy prezydenta - po 6.250 złotych.

- Nagrody uznaniowe wypłacone były dwa razy w roku tj. z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – wypłacone w dniu 4 maja 2011 r. oraz z okazji Święta Niepodległości wypłacone w dniu 30 listopada 2011r. - podaje Łukasz Czech z ratusza.
Nagrody były różne. Ich wysokość zależała od hierarchii w urzędzie. I tak np. kierownicy otrzymali średnio po 2170 złotych brutto, a  naczelnicy – 2.500,- zł brutto.
- Nagrody dla Zastępców Prezydenta przyznane były tak samo jak pracownikom Urzędu dwa razy w roku. W skali roku otrzymali oni nagrody w kwocie 6.250 złotych brutto – dodaje Czech.
Łącznie na nagrody w tym roku przeznaczono kwotę  339 tysięcy 300 złotych.
- Nagrody zostały przyznane jako forma docenienia zaangażowania w wykonywaną pracę oraz wynikającą z niej dużą odpowiedzialność, jak również wyjątkowo liczne obowiązki, które wymagają wykonywania pracy także w czasie wolnym – podaje Łukasz Czech.

Prezydent nie zapomniał też o swoich doradcach. Z okazji Święta 3 maja prezydenckie nagrody otrzymało trzech etatowych doradców, a z okazji 11 Listopada dwóch, bo jeden z doradców kilka tygodni wcześniej odszedł z pracy. Jak podaje Czech średnia nagroda w skali roku doradcy wyniosła 1.850 zł brutto.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę