Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Krótki rajd 16-latka ulicami Łomży

Po krótkim pościgu łomżyńscy policjanci zatrzymali uciekającego oplem vectra 16-letniego chłopaka. Okazało się, że samochód został skradziony z parkingu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży zielonego opla vectra w piątek kilka minut po godz. 15. Kradzież zgłosiła mieszkanka Łomży, której z kieszeni kurtki ktoś wcześniej wyciągnął kluczyki do samochodu.
- Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kluczyki zginęły, gdy kobieta była w pracy – mówi komisarz Sławomir Dąbrowski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Wszystkie patrole zaczęły baczniejszą uwagę zwracać właśnie na auta marki Opel.
Około godz. 20. na jednej z ulic Łomży zauważyli jadącego zielonego opla vectrę. Mimo dawanych przez nich sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierowca nie reagował, więc ruszyli za nim w pościg. Po krótkim czasie samochód zatrzymał się. Wiele wskazuje na to, że to 16-letni rajdowiec ukradł kluczyki auta. Będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę