Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mikołajki przy szachownicy

36 zawodników, w tym 21 juniorów wzięło udział w rozegranym po raz pierwszy w Łomży Otwartym Mikołajkowym Turnieju Szachowym. Wśród juniorów turniej wygrał Mateusz Janowicz, a seniorów Wojciech Walewski - choć jak podkreślają organizatorzy w tym dniu nie wyniki były najważniejsze.

- Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa szachami, które jeśli raz zawładną człowiekiem, pozostają prawdziwą pasją na całe życie – podaje Grzegorz Kotarski, prezes klubu szachowego Maraton, który zorganizował Mikołajkowy Turniej. - Mimo to, oczywiście każdy szachista w każdej partii gra o zwycięstwo. Dla porządku więc w załącznikach prezentujemy  komplet wyników.

Organizację wsparły finansowo Urząd Miejski w Łomży, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz ALIOR Bank S.A. oddział w Łomży i pan Waldemar Bagiński - właściciel sklepów spożywczych ALEX w Łomży, który ufundował słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników w grupie juniorów.

200829104429.jpg

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę