Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Nowogrodu do COPA COGECA

Główne zdjęcie
Bogumiła Roszczyk-Parzych (fot. pirol.pl)

Bogumiła Roszczyk-Parzych z Mątwicy pod Nowogrodem została członkiem Komisji Kobiet Copa-Cogeca. To europejska organizacja zrzeszająca rolnicze związki zawodowe i organizacje spółdzielcze. Ma za zadanie reprezentować interesy rolników w UE.

Polskę w COPA COGECA reprezentują: Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, NSZZ "Solidarność" RI, Związek Zawodowy Rolników "Ojczyzna", Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona, Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Krajowa Rada Izb Rolniczych. I właśnie reprezentantem tej ostatniej jest  Bogumiła Roszczyk-Parzych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę