Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Czołówka pod Kolnem

54-letnia kobieta zginęła w wypadku do którego doszło w piątek wieczorem, na krajowej 63 pomiędzy miejscowościami Wincenta i Czerwone za Kolnem. Według wstępnych ustaleń policji kierowca fiata, podczas próby wyprzedzania innego pojazdu, zjechał na lewą stronę wprost przed nadjeżdżającego opla.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 19. Oplem corsą podróżowały dwie osoby a fiatem sieną tylko mężczyzna. Po czołowym zderzeniu kierująca oplem kobieta – nieprzytomna, oraz mężczyzna z fiat byli uwięzieni w pojazdach. Aby ich wyciągnąć ze zmiażdżonych samochodów wezwani na miejsce strażacy musieli rozcinać karoserie. Niestety wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety, która zmarła w skutek odniesionych obrażeń. Kierowca fiata i pasażer opla zostali przewiezieni do szpitala.
Strażacy podają, że w działaniach ratowniczych z ich strony uczestniczyły 4 zastępy - 12 strażaków.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę