Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Seria wypadków na podlaskich drogach. Trzy osoby nie żyją

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Pomiędzy miejscowością Czerwone i Wincenta zderzyły się dwa samochody. 54-letnia kobieta kierująca Oplem Astrą zginęła, a kierowca Fiata Sieny ranny odwieziony został do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to mężczyzna doprowadził do czołowego zderzenia - podczas próby wyprzedzania innego pojazdu zjechał na lewą stronę wprost przed nadjeżdżającego Opla.

Policja i prokuratura ustalają szczegółowo okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez około godzinę.

Śmiertelny wypadek koło Korycina

Na drodze krajowej numer 8 w Korycinie podczas włączania się do ruchu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna z pasażerek po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Kierowca Volkswagena potrącił rowerzystę

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku niedaleko Zabłudowa. Na drodze między Wojszkami i Solniczkami kierujący Volkswagenem Passatem potrącił rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zderzenie Porsche z ciągnikiem

Z kolei na krajowej "8" w kierunku Warszawy w miejscowości Żaborowo doszło do zderzenia osobowego Porsche z ciągnikiem rolniczym. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ale są problemy z przejazdem. (zmj)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę