Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mercedes potrącił 17-latkę na przejściu

Do kolejnego potrącenia przechodnia doszło wczoraj po godz. 18 na ul. Sikorskiego w pobliżu Wyszyńskiego w Łomży. Na szczęście, 17-letnia dziewczyna przeżyła.

Jak relacjonuje kom. Sławomir Dąbrowski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, do przejścia dla pieszych przy Sikorskiego prawym pasem podjeżdżało auto, którego kierowca na widok pieszej się zatrzymał. Niestety, nie uczynił tego odpowiednio wcześnie jadący lewym pasem kierowca mercedesa i dlatego potrącił dziewczynę. Był trzeźwy i odwiózł ją z ogólnymi potłuczeniami i złamanym palcem do szpitala.
Od września w Łomży doszło do prawie 20 potrąceń osób pieszych, z których jeden zmarł po przewiezieniu do szpitala. W większości zdarzeń winę ponoszą nieuważni kierowcy. Rzadziej winni są piesi, którzy wtargnęli na jezdnię wprost pod koła pojazdów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę