Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Wzloty i upadki Dody

Doda odwiedziła ponownie Łomżę. Tym razem nie śpiewała, lecz była gościem specjalnym sklepu Media Expert. Rozdawała autografy i pozowała do zdjęć, aby zwiększyć zainteresowanie swoją ostatnią, słabo sprzedającą się płytą. Niestety królowa już nie pociąga tłumów. Na spotkanie przyszło około 150 osób.

Doda do Łomży przyjechała z Ostrołęki i było widać, że raczej nie jest w formie.  Zainteresowanie kupnem jej najnowszej płyty, pomimo ceny obniżonej do 19,99, tez było niewielkie i to mimo tego iż zakup był przepustką do uzyskania autografu i zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą. Tylko około 30 kupiło, a zaledwie dwie osoby zdecydowały się kupić komplet siedmiu płyt, co nagradzano wejściówką VIP na koncerty Dody w bliżej nieokreślonym terminie. Samo łomżyńskie spotkanie z Dodą trwało niecałe pół godziny.

Wojciech Chamryk
Zdjęcia: Elżbieta Piasecka Chamryk

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę