Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 01.12.2011-targi spoż. SUMMER FANCY FOOD 2012

 

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy, iż 29 listopada br. został ogłoszony nabór dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej (sektor spożywczy) na uczestnictwo w targach Summer Fancy Food 2012 w Waszyngtonie, odbywających się w terminie 17-19 czerwca 2012 r.

Udział w targach jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej”. PAIiIZ planuje wynajęcie ok. 130 m kw powierzchni wystawienniczej. Dofinansowanie uczestnictwa przedsiębiorcy wynosi blisko 100% kosztów.

W Wyjeździe uczestniczyć mogą wyłącznie przedsiębiorcy posiadający siedzibę i prowadzący działalność na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego min. 18 miesięcy, oraz działający w sektorze spożywczym.

Termin nadsyłania wniosków upływa 14 grudnia 2011 roku. We wszystkich kwestiach związanych z targami proszę o kontakt z Aleksandrą Bigda pod numerem tel. (22) 334 97 64/98 48 lub: aleksandra.bigda@paiz.gov.pl

Jednocześnie informuję, że regulamin oraz pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca Wyjazdu są dostępne na stronie internetowej PAIiIZ:

www.paiz.gov.pl/20111129/targi_spozywcze_summer_fancy_food_2012

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę