Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

80-letni rajdowiec

Połamane nogi i żebra u 80-letniej kobiety, ale także uszkodzone trzy samochody i płot to efekt wczorajszego rajdu po Łomży 80-letniego kierowcy. Mężczyzna był trzeźwy, ale jak mówił policjantom nie pamięta co się stało.

Jak relacjonują policjanci wczoraj po godz. 13. dyżurny KMP w Łomży odebrał anonimowe zgłoszenie o starszym mężczyźnie jadącym w granatowym citroenie, który na ulicy Słowackiego uderzył w dwa auta, i płot, po czym nie zważając na zatrzymujących go ludzi pojechał dalej... Okazało się, że rajdowiec pojechał ulicą Bema, po czym skręcił w Piłsudskiego, gdzie na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania z ul Konstytucji 3 Maja wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych gdzie potrącił starszą kobietę. Dopiero po tym zdarzenia kierowca się zatrzymał.
Piesza, 80-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami m.in. połamanymi nogami i żebrami została przewieziona do szpitala. Mężczyznę zatrzymali policjanci. Okazało się, że to 80-letni mieszkaniec Łomży. Był trzeźwy, ale policjantom tłumaczył że nie wie co się stało i nic nie pamięta. Funkcjonariusza zatrzymali jego prawo jazdy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę