Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pasowanie maluszków

"Podskocz raz, szczęście złap Nie płacz już, uśmiech złóż, Przytul mocno misia, podaj rączkę pani, Smutki zaraz miną, łezki gdzieś odpłyną..." Takimi słowami piosenki rozpoczęły swój występ maluszki na uroczystości Pasowania na Przedszkolaka, która odbyła sie 24 listopada 2011roku.

Dla najmłodszych przedszkolaków było to wielkie wydarzenie. Na uroczystość przybyli Rodzice, Rodzeństwo, a nawet Babcie. Początkowo niektórym maluszkom trudno było powstrzymac łezki, ale kiedy zagrała muzyka prawie wszystkie dzieci stanęły dzielnie do występu. Piosenki przeplatały się z wierszykami i tańcami. Rodzice nagrodzili występ swoich pociech gromkimi brawami, po czym Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz, dotykając ramię dziecka wielkim, czerwonym ołówkiem, pasowała każdego maluszka na przedszkolaka. Wtedy na piersi każdego dziecka nauczycielki zawieszały odznakę "Dzielny Maluszek".  Następnie wniesiono tort. Po słodkim poczęstunku zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 29 listopada 2011 22:12
Data ostatniej edycji: cz, 15 grudnia 2011 23:21:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę