Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Stabilne jak podatki.... w Ostrołęce

- Wpływy z podatków lokalnych mamy coraz wyższe – mówi Mariusz Prusaczyk, sekretarz miasta Ostrołęki. Ciekawostką w tym wypadku jest to, że w tym mieście od ośmiu lat podatki i opłaty lokalne są praktycznie stałe. W przyszłym roku mieszkańcy tego miasta będą płać o blisko 30% mniej za swoje mieszkanie niż mieszkańcy Łomży, a tamci przedsiębiorcy w stosunku do naszych zaoszczędzą ponad 20% na podatku od nieruchomości i dodatkowo nawet ponad 40% na podatkach transportowych.

I jak się okazuje na niepodnoszeniu podatków też można zarabiać. Jest wiele firm, które w związku ze stałymi podatkami, właśnie w Ostrołęce rejestrują swoje firmy i samochody.
- Najbardziej widoczne są wzrosty wpływy z podatków od środków transportu – podkreśla  Prusaczyk.

zobacz jakie podatki lokalne płacą w Ostrołęce


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę