Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńskie starostwo stawia na elektroniczny system obsługi petentów

Zamiast stania w kolejce - wizyta o umówionej godzinie z wcześniej sprawdzonymi dokumentami. Tak już niedługo będzie wyglądała rejestracja samochodów w Starostwie Powiatowym w Łomży. W urzędzie ma być wprowadzony elektroniczny system obsługi petentów. To lepszy sposób na zlikwidowanie kolejek niż zatrudnianie nowych pracowników, bo kolejki przed okienkiem rejestracji nie ustawiają się codziennie - tłumaczy Starosta Lech Szabłowski.

Każda osoba, która przyjdzie do starostwa, by zarejestrować samochód, będzie umawiana z urzędnikiem na konkretną godzinę. Urzędnik już na tym etapie zweryfikuje dokumenty, żeby przy okienku nie okazało się, że nie można zarejestrować auta.

Swoje miejsce w kolejce będzie można zarezerwować także telefonicznie. Nowy system ma działać na początku przyszłego roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę