Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zderzenie z dzikiem

Główne zdjęcie
www.podlaska.policja.gov.pl

Rozbite BMW, a kierowca ze złamanym obojczykiem w szpitalu to finał zderzenia z dzikiem. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 63, pomiędzy Rogienicami a Kisielnicą.

Około godz. 17.  57-letni mężczyzna jechał samochodem marki BMW drogą z Kolna w kierunku Łomży. Za Rogienicami, gdzie droga przebiega przez las w prost pod koła jego samochodu nagle z lasu wbiegł dzik.  W wyniku zderzenia ze zwierzęciem kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi a następnie do rowu, gdzie dachował. Mężczyzna ze złamanym obojczykiem i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.
Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę