Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Budowa Venedy nie stanęła – zapewnia Echo Investment

Główne zdjęcie
Plac budowy Galerii Veneda

Wojciech Gepner z Echo Investment, zaprzecza jakoby prace przy budowie Galerii Veneda zostały zatrzymane. Potwierdza natomiast, że pojawiły się błędy w pomiarach geodezyjnych, które wymagają korekty. - Harmonogram budowy Galerii nie jest zagrożony – zapewnia Gepner.

W piątek po południu przynajmniej jeden z podwykonawców Galerii został „wycofany” z placu budowy. Powodem wstrzymania prac miały być rzekome źle wykonane pomiary geodezyjne, co sprawiło, że galeria handlowa budowana jest nie w tym miejscu, w którym została zaplanowana.
Wojciech Gepner twierdzi, że prac budowlanych nie wstrzymano, ale przyznaje, że ujawniły się błędy w pomiarach geodezyjnych.
- Nie jest to czymś nadzwyczajnym przy realizacji tego typu obiektów – mówi. -  Harmonogram budowy Galerii nie jest zagrożony – zapewnia Gepner. 
Generalnym wykonawca Galerii Venedy jest spółka Instal Białystok. Pod koniec września podpisała ona z Echo Investment umowę na kompleksowe wybudowanie obiektu przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Koszt budowy galerii to niemal 70 mln zł netto, a termin zakończenia realizacji inwestycji określony został na 26 listopada 2012r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę