Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Razem z Mamą i Tatą

Każda Mama i Tata martwi się o swoje dziecko, zadając sobie pytanie: Jak ono radzi sobie w przedszkolu w gronie rówieśników?. Doskonałą okazją uzyskania odpowiedzi jest obejrzenie zajęcia otwartego dla rodziców.

Taką okazję mieli rodzice pięciolatków dnia 22 listopada. Zajęcie w obecności Rodziców, Pani Dyrektor oraz nauczycielek poprowadziły nauczycielki z grupy pięciolatków Barbara Dużyńska i Barbara Tyszka. Temat zajęcia ściśle związany był z realizowanym programem ZDROWY PRZEDSZKOLAK. Dzieci wykazały się wiedzą o produktach żywnościowych zarówno zdrowych, jak i o szkodliwych. Następnie wspólnie z Rodzicami wykonały kolorowe, apetyczne i zdrowe kanapki. Po degustacji odbyło się spotkanie Rodziców z psychologiem panią Danutą Kudaj na temat uzależnień w związku z realizacją programu profilaktycznego dla dzieci5,6-letnich "BĄDŹ BEZPIECZNY W SWOIM ŚRODOWISKU".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 27 listopada 2011 22:50
Data ostatniej edycji: wt, 29 listopada 2011 12:41:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę