Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śledczy sprawdzą jeszcze raz...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Prokuratura Okręgowa w Łomży ma wznowić umorzone śledztwo dotyczące wypadku drogowego w Woli Zambrowskiej, gdzie w lutym po zderzeniu busa z ciężarówką zginęło sześć osób. Sąd Okręgowy w Łomży uwzględnił zażalenia dwóch rodzin, które nie zgodziły się z decyzją o umorzeniu tego śledztwa z powodu „braku znamion czynu zabronionego”.

2 lutego 2011 roku po godzinie 5:00 w miejscowości Wola Zambrowska na drodze krajowej numer 66 jadący od strony Wysokiego Mazowieckiego bus w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu ustawiając się bokiem do kierunku jazdy. Od strony Zambrowa w tym czasie jechała ciężarowa scania z przyczepą, która wbiła się w opla spychając auto do przydrożnego rowu. Wszystkie jadące vivaro osoby - 6 mężczyzn w wieku od 24 do 33 lat - zginęły na miejscu.
Biegli, z których opinii skorzystała prokuratura, ocenili, że do wypadku doszło wskutek niekontrolowanego poślizgu na śliskiej jezdni; według nich nie przyczynił się do tego żaden z kierowców. Po zebraniu opinii biegłych prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Teraz będzie musiała je wznowić, bo sąd uznał bowiem, że opinia biegłego jest niepełna i wymaga uzupełnienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę