Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Strażacy ze Szczepankowa dostaną nowy samochód

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

Ponad 700 tysięcy złotych będzie kosztował średni samochód ratowniczo-gaśniczy wraz z wyposażeniem, który w połowie przyszłego roku trafi do OSP w Szczepankowie. Większość środków na jego zakup to dotacja jaką gmina pozyskała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. W czwartek wójt gminy Śniadowo podpisał w Urzędzie Marszałkowskim umowę na dofinansowanie zakupu.

Zakup nowoczesnego wozu strażackiego przez Śniadowo ma wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa ludzi i środowiska przyrodniczego w gminie. Bezpośrednim celem projektu są: skrócenie czasu reakcji OSP Szczepankowo na zagrożenia, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, wzrosty ochrony obszarów cennych przyrodniczo i odnowienie bazy sprzętowej w OSP Szczepankowo.
Łączna wartość projektu wyniosła ponad 733 tys zł, w tym kwota z środków europejskich to ponad 623 tys zł. W czwartek stosowna umowa została podpisana przez wójta Śniadowa, Rafała Pstrągowskiego, i w imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego marszałka województwa Jarosław Dworzańskiego oraz Jacka Piorunka – Członek Zarządu Województwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę