Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Uwaga konkurs dla uczniów szkół podstawowych

 

Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi i Nadleśnictwo Łomża serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych klas IV - VI do udziału w konkursie przyrodniczym zorganizowanym z okazji Dnia Dzikiej Flory, Fauny i Ochrony Naturalnych Siedlisk.

Dzień dzikiej flory i fauny jest ukłonem Unii europejskiej w stronę środowiska naturalnego, bo nie wystarczy tylko pamiętać i dbać o środowisko należy też szczerzyć wiedzę i poznawać jego zasoby. Celem konkursu jest popularyzacja form ochrony przyrody oraz uświadomienie młodym ludziom w jak niezwykle cennym przyrodniczo miejscu mieszkają.  Przygotowując się do konkursu dzieci nie tylko pogłębią  swoją wiedzę o parku, ale również poszerzą swoją wiedza przyrodniczą o lasach. Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu testu przyrodniczego z zakresu wiadomości o Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi oraz informacjach o lesie i jego mieszkańcach.

Przewidywany termin konkursu to 14 -16 grudzień, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ze szkołami, które zgloszą chęć udziału w konkursie.

 

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia w galerii


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę