Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Browar Łomża Głównym Sponsorem ŁKS w 2005 r.

22 grudnia br. w siedzibie Browaru Łomża została podpisana umowa o współpracy sponsorskiej w 2005 r. pomiędzy browarem i Łomżyńskim Klubem Sportowym. Na mocy zawartej umowy, łomżyński producent piwa utrzyma w roku 2005 tytuł Głównego Sponsora ŁKS, którym jest nieprzerwanie od 2003 roku. Tym samym znaki firmowe browaru w dalszym ciągu towarzyszyć będą piłkarzom i sympatykom klubu.


– Przez cały okres naszej współpracy z browarem przekonaliśmy się, że taki mariaż jest korzystny dla wszystkich. Informacje sponsorskie na stadionie, logo browaru na koszulkach zawodników, karnetach, a nawet kibicowskich szalikach są powszechnie akceptowane i przyjmowane z dużą życzliwością – mówi Józef Kosiorek, Prezes ŁKS. - Browar Łomża to stabilny, ceniony przez nas partner. Dzięki niemu łatwiej jest nam realizować cele sportowe, o czym najlepiej świadczą nasze ostatnie osiągnięcia.

- Sponsorowanie Łomżyńskiego Klubu Sportowego to doskonały przykład silnego zaangażowania naszej firmy w życie lokalnej społeczności – podkreśla Prezes Zarządu Browaru Łomża Andrzej Rutkowski. – Gorąco pragniemy aby kibice ŁKS, wśród których nie brakuje przecież konsumentów naszych wyrobów, również w 2005 roku mieli wiele powodów do zadowolenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę