Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Zapraszamy do udziału w konkursie pt."Ratujmy kraskę"

 

Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
pt. ”Ratujmy kraskę” na wykonanie prawidłowej budki lęgowej służącej czynnej ochronie kraski. Konkurs skierowany jest do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zlokalizowanych w granicach Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi i jego otuliny.

Kraska jest ptakiem wymierającym na terenie naszego kraju. Według Polskiej Czerwonej Księgi Zwierząt jest to gatunek o najwyższej kategorii zagrożenia CR - gatunek krytycznie zagrożony. Ten piękny niemal egzotyczny z wyglądu ptak ma szanse zasiedlić nasze tereny, pomóżmy mu stworzyć warunki godnego bytowania, zwiększyć wzrost jego liczebności i zasięg występowania. Wywieszenie budek lęgowych przyczyni się do zrealizowana powyższych założeń.

Wszystkie budki zgłoszone do konkursu zostaną rozwieszone na terenie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w wyznaczonych miejscach, a dla uczestników konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Budka powinna charakteryzować się odpowiednimi wymiarami, ustandaryzowanymi średnicami otworów oraz budową zapewniającą łatwe czyszczenie.

Termin zgłoszenia udziału w konkursie mija 28 listopada 2011 r.

Osoby zaintersowane prosimy o kontakt telefoniczny 86 219 21 75

 

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia  w galerii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę