Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany ojciec wiózł syna do szkoły

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w płot, a następnie w przepust i wpadł do rowu wypełnionego wodą. Jak się okazało był pijany… i w takim stanie wiózł syna do szkoły. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Do wypadku doszło wczoraj przed południem w miejscowości Dąbrowa Dzięciel, na drodze relacji Wysokie Mazowieckie–Czyżew. Wstępne ustalenie policji wskazują, że 56-letni kierowca golfa, jadąc w kierunku Wysokiego Mazowieckiego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w płot, a następnie w betonowy przepust i wpadł do rowu wypełnionego wodą. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W samochodzie był także jego 15-letni syn. Jak się okazało pijany mężczyzna wiózł go do szkoły.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę