Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Spotkanie z policjantem

Na to spotkanie czekaliśmy od początku roku, aż doczekaliśmy się. We wtorek 22 listopada 2011r Pan Policjant przybył do naszego przedszkola.

Spotkanie z policjantem to jedno z działań realizowanego programy BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Z pomocą SpongeBob`a, bohatera animowanej bajki, Policjant przypomniał dzieciom podstawowe zasady ruchu pieszych na drodze, zachowania sie podczas jazdy w samochodzie oraz inne ważne wiadomości, od których zależy bezpieczeństwo dzieci nie tylko w przedszkolu. Przedszkolaki mogły obejrzec kaburę, lizak, kajdanki, pałke. Niektórzy przymierzyli kamizelkę. Spotkanie zakończyło się robieniem pamiątkowych zdjęć. Dla każdego dziecka Pan Policjant pozostawił odblask i zakładkę z numerami alarmowymi.
Dziękujemy serdecznie za spotkanie!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 23 listopada 2011 19:43
Data ostatniej edycji: nie, 27 listopada 2011 22:46:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę