Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Chcą zaprojektować nam halę...

Od 195 tys zł do 290 tys zł – na tyle opiewają oferty złożone w przetargu na opracowanie dokumentacji hali targowej, którą miasto miałoby wybudować w rejonie obecnego Targowiska Miejskiego. W sumie wpłynęły 4 oferty i jak zapowiada Łukasz Czech z ratusza rozstrzygnięcie przetargu powinno nastąpić na początku grudnia. Zgodnie z planami władz hala miałaby powstać w przyszłym roku. Na ten cel w projekcie budżetu zapisano 3,5 mln zł.

Zgodnie z zamówieniem ratusza wyłoniony w przetargu wykonawca ma opracować dokumentację techniczną Hali Targowej z zapleczem wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.  Hala, ewentualnie hale targowe, wielkością powinna być dostosowana do potrzeb obecnych i przyszłych użytkowników targowiska. Winna umożliwić handel w formie otwartych stanowisk sprzedaży oraz w formie boksów zamkniętych wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym i parkingami. Na opracowania dokumentacji wybrany wykonawca będzie miał pięć miesięcy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę