Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Nasze bezcenne pływalnie...

Już niemal 3 mln złotych dopłaciła w tym roku Łomża do naszych dwóch miejskich pływalni – ustalili reporterzy TVP Białystok. - Od stycznia na tę starszą wydało blisko milion trzysta tysięcy złotych. Dopłata do nowej pływalni jest jeszcze większa. To prawie milion siedemset tysięcy – podał Obiektyw.

Dodajmy, że o ile „stary” basen przy SP nr 10 działa od początku roku, to nowa pływalnia miejska przy ul. Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego działa dopiero od końca marca i to z miesięczną przerwą na konserwację. Wychodzi więc, że dziennie do jej funkcjonowania samorząd miasta musi dopłacić blisko 10 tys zł.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę