czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Uwaga pieszy

Od początku września tylko w Łomży zostało potrąconych 16 osób - jedna zmarła. Dziś samochód potrącił 26-latkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych na Alei Legionów przy Rondzie Kościuszki. Kobieta została zabrana do szpitala.

Fot. archiwum
Fot. archiwum

Do potrącenia doszło ok. 12.30. Za kierownicą lanosa, który uderzył w kobietę, siedział 23-letni mężczyzna. Okoliczności wypadku ustalają policjanci. Tymczasem okazuje się, że to już 16 potrącenie pieszego w Łomży od września. W jednym ze zdarzeń pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, w 11 przypadkach  wina leżała po stronie kierowców samochodów, w czterech po stronie pieszych, którzy wtargnęli na jezdnie wprost pod koła pojazdów.

Potrąceń jest więcej niż w latach poprzednich. Z policyjnych statystyk wynika, że w tym roku na terenie województwa doszło już do ponad 190 wypadków drogowych z udziałem pieszych, co stanowi blisko 30% liczby wszystkich wypadków. W wyniku potrąceń 37 osób zginęło, a ponad 160 zostało rannych.

191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę