Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

40 tysięcy złotych dla zwierzaków

Główne zdjęcie
Schronisko \"Arka\" w Łomży

Ponad 40 tysięcy złotych (40,773,62 zł) wpłynęło na konto Łomżyńskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z tytułu przekazywanego przez mieszkańców 1% od podatku z dochodów za ubiegły rok. - Dzięki wsparciu miłośników zwierząt uzyskaliśmy prawie 5 tysięcy zł więcej, niż za rok 2009 - mówi Elżbieta Piasecka Chamryk, wiceprezes ŁTOZ. - Pozwoliło to wykonać szereg prac i remontów w schronisku dla bezdomnych psów „Arka”.

Lokatorów w schronisku „Arka”  niestety przybywa - pomimo tego, że każdego miesiąca kilkanaście psów trafia do adopcji, na ich miejsce wciąż trafiają nowe. Dlatego tak ważna jest każda złotówka. Dzięki wpływającym od kilku lat pieniądzom z 1 % schronisko jest modernizowane i rozbudowywane. Najważniejsze dla pracowników schroniska jest zapewnienie jak najlepszych warunków bytowych zwierzętom. Dlatego przed zimą naprawiono i  odnowiono wymagające tego boksy oraz budy. Wstawiono 20 drzwi do boksów, w celu ochrony przed niskimi temperaturami i wiatrem. Wymieniono wyeksploatowaną pompę do wody. Zbudowano też budynek gospodarczy i wykonano remont gabinetu lekarskiego.  W planach jest  wybudowanie kolejnych kilkunastu wygodnych i ciepłych bud oraz zakup zamrażarki do przechowywania pożywienia dla psów.

Schronisko dla bezdomnych psów „Arka” mieści się przy ul.Wojska Polskiego 136 w Łomży,  tel. 86 216 31 83
Strona internetowa schroniska: schronisko.4lomza.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę