Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Będzie chłodniej, ale słonecznie

Już od środy czeka nas spadek temperatury poniżej zera. Niewielki mróz może się utrzymać przez najbliższe dni. Na pocieszenie zaświeci nam słońce.

Do końca dnia utrzyma się jeszcze typowo jesienna pogoda. Pochmurno, słabe opady deszczu, ale na plusie 4 stopnie Celsjusza W nocy północny wiatr przyniesie nam wzrost ciśnienia i ochłodzenie. Środa przywita nas lekkim mrozem.  Niska temperatura – maksymalnie minus 1 st. C  - utrzyma się do południa.  Ciśnienie wysokie - 1011 hPa. Przez cały dzień będzie słonecznie.

Noc zimna. W czwartek rano o godz. 7. termometry - według prognoz - mają pokazać minus 3 st. C., ale temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa – nawet do minus 8 st. C. Mróz ma utrzymać się przez cały dzień.

Tak więc czapki i szaliki mogą się przydać.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę