Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejny śmiertelny wypadek na 61.

W okolicach miejscowości Świdry Dobrzyce, na trasie Stawiski-Szczuczyn doszło do czołowego zderzenia osobowego BMW z ciężarową scanią. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Droga jest zablokowana, a samochody są kierowane na objazd przez Kolno. Utrudnienia na 61. potrwają do około 9.00

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 5. rano. Według wstępnych ustaleń policji kierowca osobowego BMW zjechał z nieznanych przyczyn na lewy pas jezdni wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę