Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Rocznicę niepodległości świętowali przy szachownicach

Wojciech Walewski wygrał turniej szachowy rozgrywany w Łomży z okazji Święta Niepodległości. 11 listopada przy szachownicach zasiało 42 zawodników z Łomży, Ostrołęki, Pisza i Zambrowa. - Taki sposób uczczenia rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - na sportowo - wydaje mi się wyjątkowo dobry - stwierdził Jacek Piorunek, członek zarządu województwa podlaskiego, który wręczył puchary, dyplomy i nagrody najlepszym zawodnikom.

Wojciech Walewski (zdobył 7,5 pkt na 9 możliwych), o 0,5 pkt wyprzedził Tomasza Safanowskiego., a trzeci z 6,5 pkt był Paweł Obiedziński. Wśród juniorów triumfował Mateusz Janowicz (6,5 pkt - 4. miejsce open) przed Patrykiem Szwajkowskim (6,0 pkt - 6. miejsce open) i Bartoszem Kotarskim (5,0 pkt - 13. miejsce open).
- Staramy się, by każdy kolejny turniej stał na coraz wyższym poziomie organizacyjnym – mówi prezes Klubu MARATON Grzegorz Kotarski. - Zależy nam na zadowoleniu uczestników, bo to najlepsza droga do propagowania naszej dyscypliny. A szachy są wyjątkową dyscypliną, zwłaszcza dla dzieci, które dzięki tej grze zdecydowanie lepiej rozwijają się intelektualnie i emocjonalnie. Najlepsze jednak jest to, że dzieci lubią uczyć się gry w szachy mimo, iż jest to dla nich dobre.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę