Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pasowanie czterolatków

Czterolatki, również doczekały się swojego święta. 8 listopada zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor Jadwigę Juchniewicz.

Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Nie zabrakło także pokazu tańca. Pani Dyrektor wspólnie z Rodzicami stwierdziła,  że dzieciaki po wspaniałym występie zasłużyły na pasowanie na średniaka. Następnie złożono przysięgę i na każdym małym ramieniu spoczął gigantyczny czerwony ołówek. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały samodzielnie wykonane dyplomy i wesołe myszki ze słodkościami. Pysznym tortem zakończono uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 12 listopada 2011 18:51
Data ostatniej edycji: so, 12 listopada 2011 19:10:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę