Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Tuż za podium w Biegu Niepodległości

Jakub Wiśniewski jako czwarty, a Emil Dobrowolski jako piąty przekroczył linię mety w rozgrywanym w piątek w Warszawie XXIII Biegu Niepodległości. Obaj biegacze są zawodnikami klubu LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. W biegu na dystansie 10-kilometrów wystartowało ponad siedem tysięcy osób.

Zawodnicy wystartowali z al. Jana Pawła II przy ul. Stawki. Na półmetku (5 km), który wypadł przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z Rakowiecką, zawrócili i kierowali się do mety przy ul. Stawki.
Wśród mężczyzn wygrał Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław), który trasę biegu pokonał w 29 minut i 26 sekund. Łomżanie na mecie byli niewiele później. Jakub Wiśniewski miał czas 31.06, a Emil Dobrowolski 31.09.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę