Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zielona Łomża Export

Główne zdjęcie
Plakat Łomża Export

W grudniu oferta Browaru Łomża została poszerzona o nowy produkt - piwo Łomża Export w zielonej butelce bezzwrotnej 0,5L. Jego wprowadzenie to znaczący krok w rozwoju marki Łomża, który ma poszerzyć grono jej odbiorców na rynku krajowym o nowe grupy konsumentów. Dzięki Exportowi w większym niż dotąd stopniu Łomża ma trafiać do osób o wyższym statusie społecznym i materialnym, szczególnie ceniących prestiż, a przy wyborze piwa zwracających uwagę na markę i atrakcyjne opakowanie.

Nazwa Export stanowi nawiązanie do obecności marki Łomża na rynkach zagranicznych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dokąd jest eksportowana od 1997 r. Sukcesy, jakie piwo odnosi na wymagającym rynku amerykańskim, to najlepszy dowód najwyższej jakości produktu i doskonała rekomendacja dla jego nabywców w kraju. Dlatego elementy graficzne podkreślające obecność marki Łomża w USA pojawiły się także na materiałach promujących Łomżę Export w punktach sprzedaży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę