Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Opel poturbował pieszego na Piłsudskiego

Kierowca opla potrącił 25-latka, który najprawdopodobniej wtargnął na drogę. Pieszy z licznymi złamaniami trafił do szpitala.

Wczoraj po godzinie 17. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany o potrąceniu mężczyzny na ulicy Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przebiegający przez jezdnię 25-latek wtargnął wprost pod koła nadjeżdżającego opla. W wyniku potrącenia pieszy z licznymi złamaniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 32-letni kierowca corsy był trzeźwy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę