Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Rozbójnicy z Nowogrodu zatrzymani w Jedwabnem

W niedzielę wieczorem pewien 35-latek wracał do domu, gdy nagle podjechał doń samochód, z którego wysiadło dwóch młodych mężczyzn. Bez powodu zaczęli go bić i kopać, po czym ukradli mu pieniądze i telefon komórkowy.

Napadnięty zgłosił się na posterunek policji w Nowogrodzie, gdzie opisał zdarzenie. Rozbójnicy długo nie nacieszyli się łupem. Wczoraj około południa nowogrodzcy policjanci zatrzymali obu mężczyzn w Jedwabnem. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę