Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Michał Chajewski walczy o mandat

Michał Chajewski chce być radnym powiatu łomżyńskiego. Nie zgadza się z decyzją rady, która we wtorek (08.11) wygasiła jego mandat. "Uważam, że jeszcze jestem nadal radnym niezaprzysiężonym. Do tej pory nie umożliwiono mi złożenia ślubowania" - tłumaczy.

Michał Chajewski już raz walczył o mandat. Kiedy był burmistrzem Jedwabnego w kadencji 2002-2006, miał utracić to stanowisko po tym, jak sąd skazał go za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Mimo iż wyrok w tej sprawie zapadł w marcu 2004 roku, burmistrz przy poparciu rady Jedwabnego skutecznie bronił swojego mandatu jeszcze prawie przez 2 lata.

Dopiero w styczniu 2006 roku wojewoda podlaski uchylił go postanowieniem zastępczym.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę