Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poseł Kołakowski ślubował po raz trzeci

Główne zdjęcie
Foto - ślubowanie poselskie Posła Lecha Antoniego Kołakowskiego VII kadencja Sejmu RP. Sejm 8 listopada 2011

Podczas pierwszego posiedzenia nowego Sejmu, nawet „starzy” posłowie musieli składać ślubowanie że będą „rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczpospolitej”. Lech Kołakowski z Łomży takie ślubowanie składał już po raz trzeci.

Tym razem posłowie nie byli wyczytywani w kolejności alfabetycznej, ale zgodnie z miejscem zajmowanym na sali sejmowej - od lewej do prawej strony sali posiedzeń. W ten sposób rozpoczęła  się VII kadencja Sejmu – liczona od pierwszych wolnych wyborów przeprowadzonych w 1991 roku. 

Lech Kołkowski z PiS zdobył mandat poselski uzyskując poparcie 13502 wyborców. To ponad trzy tysiące więcej niż cztery lata temu i ponad dwa razy więcej niż w 2005 roku, gdy po raz pierwszy dostał się do Sejmu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę