Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ukradł złom sąsiadowi...

O nietypowej kradzieży zostali powiadomieni łomżyńscy policjanci. Z jeden z posesji zginął złom – stara wanna, taczka i tego rodzaju przedmioty. Łącznie starty właściciel oszacował na około 2 tysiące złotych. Część skradzionego mienia policjanci odzyskali na skupie złomu...

Tą drogą doszli też do złodzieja. Okazał się nim 57-letni mieszkaniec Łomży. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania przyznał się do kradzieży i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę