Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w "piątce"

Dnia 8 listopad 2011r w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowe Święto Odzyskanie Niepodległości.

Na uroczystość przybył przedstawiciel dowódcy Łomżyńskiego Batalionu Remontowego por. Julian Wrzeszcz  oraz rodzice. Akademię rozpoczęto Mazurkiem Dąbrowskiego odśpiewanym przez wszystkich uczestników spotkania. Wzruszającą uroczystość przeplatały pieśni żołnierskie, piosenki przedszkolne i  wiersze w wykonaniu dzieci z poszczególnych grup od maluszków do starszaków. Po  występie dzieci głos zabrała dyrektor przedszkola pani Jadwiga Juchniewicz, która podkreśliła znaczenie wychowania i kształcenia w duchu patriotyzmu już od najmłodszych lat. W dalszej części  Pan Porucznik i opowiedział dzieciom o Swojej służbie, o roli żołnierzy w czasie pokoju, a także jak zostać żołnierzem. Pan Porucznik zaprosił nasze dzieci do odwiedzenia jednostki wojskowej.
Składamy serdeczne podziękowanie zarówno Panu por. Julianowi Wrzeszcz  jak i Dowódcy 1 Łomżyńskiego Batalionu Remontowego w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 08 listopada 2011 20:17
Data ostatniej edycji: wt, 08 listopada 2011 22:11:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę