Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rada powiatu łomżyńskiego w końcu w pełnym składzie

Kazimierz Polkowski z Przytuł został nowym radnym powiatu łomżyńskiego. Co ciekawe - wraz z jego ślubowaniem samorząd powiatowy pierwszy raz - w rok po wyborach - osiągnął pełen skład liczebny 17 radnych. Ponieważ kandydat, który jesienią ubiegłego roku zdobył mandat w okręgu Jedwabne nigdy nie złożył ślubowania, ani nawet nie pojawił się na sesji, nie wiadomo było, czy objął obowiązki radnego.

Zniecierpliwiony niewyjaśnioną sytuacją przewodniczący rady w końcu spytał go pisemnie, czy zamierza objąć zdobyty mandat. Odpowiedź nie nadeszła, więc przewodniczący postawił wniosek o wygaszenie tego mandatu i powołanie na radnego osoby, która z jedwabieńskiej listy i w tym okręgu zdobyła kolejną największą liczbę głosów.

Jako że przepisy uniemożliwiają obie te operacje podczas jednego posiedzenia, po wygaszeniu mandatu sesję zakończono, a po półgodzinnej przerwie zwołano następną, na której Kazimierz Polkowski złożył ślubowanie.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę